Hakkımızda

Customer service is not a
department, it

TURANLAR RENT A CAR

1991  yılında kurulan Turanlar Rent A Car oluşturduğu deneyim ve uzmanlaşmış ekibiyle ihtiyacınıza en uygun hizmeti sunmaktadır. Geniş araç kiralama seçenekleriyle her kesimin ihtiyaçlarına çözüm bulabilen TURANLAR RENT A CAR, en ekonomik ve lüks araçları kampanyalı fiyatlarıyla hizmetinize sunmaktadır.
Kiralık araç filosunda farklı ihtiyaç ve beklentilere uygun alternatifler sunan ve önce müşteri memnuniyeti” diyerek yola çıkan firmamız, genç araç filosu ve güler yüzlü deneyimli kadrosuyla siz müşterilerimize 23 yıldır hizmet sunmaktadır. Ayrıca her tür müşteri beklentilerini karşılayabilmek amacı ile düz/otomatik vites seçenekleri, benzinli/dizel yakıt Vip tekne, yat kiralama helikopter ve 16 kişiye kadar özel jet kiralama ile ilgili çözüm ortaklarımız ile hizmet vermekteyiz.

DEĞERLERİMİZ

No-smoking araç kiralama seçeneklerine uygun esnek bir kiralık araç filosu ile hizmet vermekteyiz. 7/24 çağrı merkezimiz ile sizin yolculuğunuz esnasında oluşabilecek her türlü sorunu çözerek ve yolunuza güvenli bir şekilde devam etmenizi sağlamayı amaçlıyoruz. Bahçelievlerde bulunan araç kiralama firmamıza geniş araç yelpazemiz ile sizleride bekleriz.
  • Geniş Araç Yelpazemiz.
  • Hızlı ve Anında Hizmet.
  • Geniş Araç Flomuz.
  • Türkiyenin Heryerine.
  • Yerinde ve Zamanında.
HEMEN REZERVASYON