Hakkımızda

HOŞGELDİNİZ TURANLAR REN A CAR

İstanbul Firmaları arasında dürüst çalışma politikasıyla lider konumda olan firmamız İstanbul’da araç kiralama ihtiyaçlarınızda siz değerli müşterilerine bir telefon kadar yakındır. Firmamız, bireysel ve kurumsal araç kiralama hizmetleri vermektedir.

Firmamızın tüm araçları son model olup her kiralamadan sonra temizlenerek yeni müşteriye teslim edilmektedir.

2008 Yılında TURANLAR OTO çatısı altında yüzde yüz yerli sermaye ile kurulan TURANLAR Rent a Car ilk olarak İstanbul Bahçelievlerde faaliyet göstermeye başladı.

Turanlar Rent a Car olarak yeni model model araçları ile sizlere hizmet etmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

 — TURANLAR RENT A CAR,

MİSYON & VİZYON

2008 yılında kurulan TURANLAR Rent A Car oluşturduğu deneyim ve uzmanlaşmış ekibiyle ihtiyacınıza en uygun hizmeti sunmaktadır. Geniş araç kiralama seçenekleriyle her kesimin ihtiyaçlarına çözüm bulabilen en ekonomik ve lüks araçları kampanyalı fiyatlarıyla hizmetinize sunmaktadır.

Kiralık araç filosunda farklı ihtiyaç ve beklentilere uygun alternatifler sunan ve önce müşteri memnuniyeti” diyerek yola çıkan firmamız, genç araç filosu ve güler yüzlü deneyimli kadrosuyla siz müşterilerimize 8 yıldır hizmet sunmaktadır. Ayrıca her tür müşteri beklentilerini karşılayabilmek amacı ile düz/otomatik vites seçenekleri, benzinli/dizel yakıt araç kiralama seçeneklerine uygun esnek bir kiralık araç filosu ile hizmet vermekteyiz.

MEDIA GALLERY

OUR TEAM

Lennox Wardell
Chief Executive Officer
Sarah Odegard
President of Finance
Lars Jakuba
Executive Vice President
placeholder
Mikey Diokles
Sales Manager
Call Now ButtonHEMEN ARAYIN
Bu ofiste seçilen araba sınıfından yok. Lütfen farklı bir sınıf seçin!